تفاوت های دوربین‌های آنالوگ و تحت شبکه IPچیست؟

دوربین‌های مداربسته معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده است و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. در صورتی که بخواهید برای حفاظت از منزل، محل کار و یا هر مکان دیگری که در آن نیاز به نظارت تصویری دارید، از دوربین مدار بسته استفاده نمایید

ادامه مطلب

حسگر تشخیص حرکت چطور کار می کند؟

اهداف و اجسام متحرک و تنظیمات ریزپردازنده بگونه ای در نظر گرفته شده است که در محیط نظارت مسیرهایی مثل راهروها یا دربهای ورود و خروج را پوشش دهد. به همین دلیل باید مشخص شود که یک جسم متحرک چطور باید در محیط نظارت دیده شود یا چه زاویه ای برای نصب سنسور مناسب می باشد. به همین دلیل ارتفاع مناسب برای نصب سنسورها در مشخصات و دستورالعمل آنها ذکر شده است. نصب سنسور تشخیص حرکت در ارتفاع کم باعث می گردد که حرکات را بد تشخیص دهد و منجر به اعلام هشدارهای نادرست گردد. نصب سنسور تشخیص حرکت در ارتفاع بسیار بالا هم باعث می گردد حتی اگر حسگر از نوع Creep (تشخیص خزیدن) هم باشد، نقاط کوری در دید سنسور ایجاد شود.

ادامه مطلب

افزایش میزان دید در شب دوربین مداربسته

میزان دید در شب دوربین های مداربسته از قابلیت های مهم این سیستم ها و تجهیزات است و در هنگام خرید هم این نکته را فراموش نکنید و دوربین مداربسته ای را تهیه نمایید که دید خوبی در شب داشته باشد , چرا که دوربین های مداربسته اغلب به جهت نظارت بر اماکن در هنگام شب تهیه می گردد .

ادامه مطلب

تعمیرات DVR&NVR و دوربین مدار بسته

(Digital Video Recorder(DVR و NVR)Network Video Recorder) را می توان به ساده ترین نحو به عنوان یک سرور سیستم مدار بسته آنالوگ و دیجیتال معرفی کرد از این دستگاه می توان جهت ضبط و پخش انتقال تصاویر استفاده نمود.

ادامه مطلب

راهنمای انتخاب هارد برای مقاصد نظارتی

اگر شما طراح سیستم نظارت تصویری یا مدیر آی تی یک شرکت می باشید که وظیفه حفظ امنیت داده های تصویری دوربین مداربسته را نیز به عهده دارید ممکن است در پیدا کردن یک هارد دیسک مناسب و قابل اعتماد مخصوص سیستم نظارت تصویری با چالش روبرو شوید.

ادامه مطلب

نکات ایمنی جهت نصب جک پارکینگ

نصب نادرست و استفاده ی ناصحیح از این محصول موجب بروز صدماتی به دستگاه و یا افراد می شود، رعایت نکات زیرالزامی است:

ادامه مطلب

روش های سیم کشی آیفون تصویری چیست؟

سیم کشی لاین به لاین: این نوع سیم کشی در آیفون تصویری بیشترین کاربرد را دارد و ما برای واحدهای بالا این نوع سیم کشی را توصیه می کنیم.

ادامه مطلب

چطور میتوان درب اتوماتیک را تعمیر کرد؟

برخی از اشکاالت رایج درزمینه دربهای اتوماتیک لولایی و کشویی (ریلی)را مطرح نموده و راه حل های ممکنه برای تعمیر آنها بیان می کنیم.

ادامه مطلب

آموزش کامل نصب دزدگیر اماکن

نصب دوربین و سیستم های امنیتی، مشاغل پرطرفدار در بین افراد به شمار می رود. سادگی نصب و عدم نیاز به سرمایه را می توان از جمله عوامل موثر در محبوبیت این حرفه بشمار آورد.

ادامه مطلب

20 مشکل رایج دوربین مداربسته تحت شبکه هنگام نصب و راه اندازی

مشکلات رایج در دوربین های مداربسته می تواند با ترفندهای ساده شناسایی و برطرف شوند. تکنولوژی تصاویر ویدئویی در تحت شبکه کمی کار را ساده کرده اما هنوز با راه اندازی Plug and Play فاصله بسیاری دارد. هر شخصی برای برطرف کردن مشکلات احتمالی در راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه روشهای خودش را دارد.

ادامه مطلب

نکات طلایی در کابل کشی دوربین مداربسته

نحوه کابل کشی سیستم دوربین مداربسته مهم ترین بخش پروسه ی نصب و راه اندازی سیستم امنیتی است. شیوه و نوع کابل کشی بر کیفیت تصویر خروجی دوربین مداربسته موثر است؛ لذا، انتخاب مسیر استاندارد و کوتاه برای سیم کشی سیستم امنیتی به منظور بالا بردن کیفیت تصاویر امری ضروری است. با توجه به اهمیت سیم کشی دوربین مداربسته تیم پشتیبانی شرکت دید افزا در این مقاله به شرح این مقوله پرداخته است.

ادامه مطلب

آموزش ریست رمز عبور در دوربین مدار بسته آلتک

برای ریست کردن پسورد یا رمز عبور در دوربین مداربسته آلتک ALTEK راه های زیادی وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده نمایید. 1- خارج شدن باتری داخلی دستگاه: باتری روی برد را چند ثانیه بردارید و مجدد قرار دهید. 2- تنظیم سوزن های روی مادر بورد دستگاه: با اتصال پین ها در برخی از DVR ها این امکان فراهم می شود.

ادامه مطلب

راهنمای نصب سیستم دوربین مدار بسته بیسیم در فضای باز با دستگاه DVR مرکزی

این مقاله جهت طراحی و پیاده سازی دوربین های مداربسته بی سیم و سیستم های حفاظتی در فضای آزاد، راهکارها و دیدگاه های مناسبی ارائه خواهد داد. شما ممکن است هنگامی که برای راهنمای نصب دوربین مداربسته در فضای باز جستجو می‌کنید این مقاله را مشاهده کنید. بسیاری از مشتریان و کاربران دوربین های نظارتی به این مقاله مراجعه می‌کنند تا درباره دوربین های مداربسته وای فای و نصب آنها در فضای خارجی بیشتر بدانند.

ادامه مطلب

10 قدم ساده برای رفع مشکلات رایج دوربین مداربسته تحت شبکه هنگام راه اندازی

مشکلات دوربینهای مداربسته می تواند با ترفندهای بسیار ساده شناسایی و برطرف شوند. علی رغم انجام درست همه چیز در هنگام نصب دوربینهای مداربسته بازهم ممکن است اشکالاتی در استفاده یا راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه شما را آزار دهد. تکنولوژی تصاویر ویدئویی تحت شبکه کمی کار را ساده کرده است اما هنوز با راه اندازی سریع و بدون دردسر Plug and Play فاصله بسیاری دارد. هر تکنسینی ممکن است برای حل مشکلات احتمالی در راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه روشهای خودش را در ذهن داشته باشد.

ادامه مطلب

آموزش رایگان نصب دوربین‌ مداربسته

طرحی از نیازهای خود به دوربین مداربسته را بکشید: نظارت بر هر اینچ از منزل، هم نشدنی و هم کار پرخرجی است. پس باید نواحی که بیشتر از همه تمایل به نظارت بر آن‌ها را دارید در اولویت قرار دهید. یک طرح حدسی از منزل خود بکشید یا نقشه منزل را چاپ کرده و مکان‌هایی که دوربین باید در آنجا قرار گیرد را بر روی نقشه مشخص کنید. هنگامی‌که این کار را انجام دادید، تمامی آن نواحی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط هیچ وسیله‌ای دید دوربین مختل نخواهد شد و بهترین نمای دید برای دوربین فراهم است. ممکن است دوربین را برای مکان‌هایی مثل موارد زیر لازم داشته باشید:

ادامه مطلب

آموزش

آموزش نصب دوربین

ادامه مطلب